.

sociālais eksperiments "Cieņas velopatruļas"

No trešdienas, 2015.gada 15.aprīļa, Rīgas ielās pirmo reizi norisināsies sociālais eksperiments "Cieņas velopatruļas", kuru rīko CSDD sadarbībā ar Valsts policiju un Policijas velobiedrību. "Cieņas velopatruļu" laikā, līdz pat aprīļa beigām, policijas darbinieki, kuri ikdienā arī aktīvi pārvietojas ar velosipēdiem, veiks velobraucēju uzvedības mērījumu: fiksējot pārgalvīgos un agresīvos braucējus, kā arī uzslavējot cieņpilnākos satiksmes dalībniekus. Patruļu rezultātā tiks apkopota informācija par populārākajām situācijām, kas ik sezonu izraisa spriedzi starp aktīvākajām satiksmes dalībnieku grupām.

Pieredze rāda, ka diemžēl dažu atsevišķu velobraucēju attieksme un pārgalvība ik gadu rada papildus spriedzi uz ceļa un konfliktsituācijas ar pārējiem satiksmes dalībniekiem. Tas rezultējas arī ceļu satiksmes negadījumu statistikā. Valsts policijas fiksēto ceļu satiksmes negadījumu skaits ar cietušajiem, kuros iesaistīti velosipēdisti un gājēji, pēdējo piecu gadu laikā ir dubultojies. Savukārt šī gada pirmajos trīs mēnešos bojā gājuši jau trīs, bet cietis 41 velobraucējs. Salīdzinājumā ar pērnā gada sākumu cietušo velobraucēju skaits ir audzis par gandrīz 16%. Jāpiebilst, ka pēc Latvijas Riteņbraucēju apvienības apkopotās informācijas, pērn par 17% pieaugusi arī velo kustība Rīgā.
Līdz ar īpašo velopatruļu izbraukšanu galvaspilsētas ielās CSDD kopā ar partneriem turpina pērn uzsākto informatīvo ceļu satiksmes drošības kampaņu "Cieņa darbojas!", aicinot atcerēties, ka uz ceļa neviens nav pārāks par citiem un atsevišķu satiksmes dalībnieku nevērība pret apkārtējiem tikai vairo savstarpējos konfliktus un negadījumu skaitu. Kampaņas galvenais uzdevums ir veidot jaunu satiksmes kultūru, kurā agresīva, sevi un apkārtējos apdraudoša, braukšana nav pieņemama.
Kā norāda CSDD valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš, tad vasara ir karstākais laiks ceļu satiksmē gan tiešā, gan pārnestā nozīmē: "Pēdējos gadus šajā sezonā saskaramies ar būtībā vienu un to pašu problēmu - diemžēl bieži vien dažādi satiksmes dalībnieki savā starpā nesaprotas. Gājēji dusmojas uz autovadītājiem, autovadītāji uz velobraucējiem, savukārt velobraucējiem šķiet, ka ar viņiem satiksmē neviens nerēķinās. Pieredze rāda, ka patiesība ir pa vidu. Pašlaik saskaramies ar to, ka katras satiksmes dalībnieku grupas tēlu var pamatīgi sabojāt pat viens karstgalvis, izraisot nevajadzīgus konfliktus vai negadījumus. Tāpēc konkrēto satiksmes dalībnieku grupas pašcieņas jautājums ir nepieļaut, ka atsevišķi pārgalvji grauj iespaidu par visiem kopumā."
Kampaņas "Cieņa darbojas!" ietvaros velobraucēji un ikviens satiksmes dalībnieks tiks uzrunāts arī ar video klipiem un vides reklāmām, kā arī visiem būs iespēja īpašā "Cieņ-o-metra" aplikācijā noskaidrot savu uzvedības kultūras līmeni ceļu satiksmē.
Kampaņu organizē CSDD, Satiksmes ministrija un Valsts policija, atbalsta - SIA "Statoil Fuel & Retail Latvia" un "If Apdrošināšana".

Komentāri 

 
0 #156 Sharron 2017-08-24 09:08
Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
A design like yours with a few simple tweeks would really
make my blog jump out. Please let me know where you got your design. Many thanks

My weblog :: Cheap
Nike Air Max: http://www.cardsfromperuonlineshop.co.uk/
Citēt
 
 
0 #155 Jennie 2017-08-24 06:03
Hi mates, its fantastic post about teachingand entirely explained, keep it up all the time.


Here is my site: new balance outlet uk: http://www.clementsplaymanagement.co.uk/
Citēt
 
 
0 #154 Joie 2017-08-16 03:10
of course like your website however you have to take a look at the spelling on quite a
few of your posts. Several of them are rife with spelling issues
and I find it very troublesome to inform the truth however I'll definitely come again again.

My web page calvin klein ropa interior mujer: http://maxleiend.es/
Citēt
 
 
0 #153 Denisha 2017-08-15 14:34
I'm impressed, I must say. Seldom do I encounter a blog that's equally educative and amusing,
and let me tell you, you have hit the nail
on the head. The problem is something not enough people are speaking
intelligently about. I'm very happy I stumbled across this in my
search for something regarding this.

Feel free to surf to my web blog ... calzoncillo calvin klein: http://graferpublicidad.es/
Citēt
 
 
0 #152 Manuel 2017-08-14 22:29
Great article.

Check out my web site Calvin Klein Underwear: http://www.calvinkleincalzoncillosboxer.com/
Citēt
 
 
0 #151 Roderick 2017-06-01 13:50
Hi to all, the contents present at this web site are really awesome for people knowledge,
well, keep push up bra inserts: http://iphigenia493.typepad.com/blog/2011/09/tips-for-making-strapless-wedding-dresses-show-off-your-beauty-1.html
the nice work fellows.
Citēt
 
 
0 #150 Muhammad 2017-04-16 03:49
This is my first time pay a visit at here and i am genuinely pleassant to read everthing at single place.


Here is my webpage; example: http://www.mytestdomainnow.com
Citēt
 
 
0 #149 Thanh 2017-03-30 00:26
I liҝe this web site іt's a master piecᥱ! Glad I observed this on google.


Also visit my web site; how to make money online: http://shahucollegepune.org/UserProfile/tabid/61/userId/131580/Default.aspx
Citēt
 
 
0 #148 Biz2Credit 2017-01-27 20:52
LOAN OFFER:

Biz2Credit offers flexible loans and funding for various projects bypassing the usual rigorous procedures. This Funding program allows a client to enjoy low interest payback for as low as 2 - 3% per annum for a period of 2-20 years. We can approve a loan/funding from $50,000 USD up to 100,000,000.00 USD or more depending on the nature of business.

We are currently funding for:

* Personal Loans or Signature Loans
* Startup Loans
* Business Acquisition
* Business Expansion
* Commercial Real Estate purchase
* Contract Execution

Contact us today via:
robertkleiber@b izs2credit.com

Reply Email or Call & Text: (+1) 518-519-0331 NOW!


Robert Kleiber
Biz2Credit

Get your LOAN APPROVED today!
Citēt
 
 
0 #147 Sang 2016-06-27 20:29
The design is very innovative and here in Dressilyme, you
can be rest assured that the wedding dress will be produced with top notch materials in order to not only match your exact
needs but also make you look amazingly gorgeous.
It's for that reason you'll want to invest in your footwear when your dress: http://black-dress-shoes.reddress2016.com is selected.
Evening gown is also a form of such ballerina cocktail
dresses. Most women being fed up with having to wear
what some designer thinks they should wear. The Anais design has a removable sash, long sleeves with
extended French Cuffs and a wide collar. You can view both fashions at: Slow Fashion - Dresses.
Citēt
 
 
0 #146 Dixie 2016-06-27 03:06
The average cost of a wedding ranges from twenty thousand dollars to twenty seven thousand dollars.
Eunice Liriano the Vice President of Resource Development & Communications for Dress for
Success added "Its a holiday giving event. The pick-up skirt will keep the hem of this floor length gown off the floor and the intricate embroidery on the bodice will make this dress an elegant choice. It is needed for creating specific, body-fitting gowns. Although it is the case, various fundamentals should be observed in doing so. Many fashion designers now have predicted the fact that little white colored dress may perhaps soon reach iconic level as the little black dress.

my homepage ... dresses: http://dressing-table.reddress2016.com
Citēt
 

Pievienot komentāru